Samen met dameskoor Animo Happy Voices uit Belfeld opende Vriendenkring op zondag 7 september de 7e editie van de zeer goed bezochte Steylerdag in het Limburgs Schutterijmuseum te Steyl. Deze dag stond in het teken van '150 jaar kloosterdorp Steyl'.
In zijn openingswoord kon Ruud Geerlings, voorzitter van de stichting Stijlvol Steyl ’83, naast zeer veel publiek ook gouverneur van de provincie Limburg Emile Roemer en wethouder van o.a. cultuur Marij Pollux begroeten.
Aansluitend zong Vriendenkring, onder leiding van dirigent Jan Mertens en begeleid op het keyboard door Wilbert Alberts, een achttal werken voor een enthousiast reagerend publiek.
Het concert werd afgesloten met een optreden van Animo Happy Voices onder de bezielende leiding van dirigente Gerda Hendrikx met begeleiding van keybord en slagwerk.
Foto’s Els Timmermans
Klik op de foto om te vergroten.



